HK Hodonín

+420 724 014 816 hkhodonin@seznam.cz

Aktuálně z klubu

HK Hodonín si poprvé zahraje v pohárové Evropě

16.06.2021

S velkým potěšením nyní už oficiálně můžeme všem příznivcům házené na jihu Moravy a partnerům klubu a také představitelům města Hodonín oznámit, že družstvo žen HK Hodonín se poprvé ve své historii představí v EHF European Cupu.

Víme, že to vůbec nebude jednoduché, víme, že pohár nevyhrajeme, rozhodli jsme se ale udělat tento nelehký krok především pro naše hráčky, že nám na jejich sportovní motivaci a herním rozvoji zde v Hodoníně opravdu záleží, malý je ten, kdo má malý cíl, je dobré hrát s těmi nejlepšími, od kterých se můžeme dále co naučit. 

Chceme ukázat brněnské a jihomoravské sportovní i podnikatelské veřejnosti, že kromě basketbalistek a volejbalistek jsou zajímavé také házenkářky, že i mimo krajské centrum může úspěšně působit tým, který nejen že nezapomíná na práci s mládeží, ale který je i zajímavý a umí u partnerů vzbudit sympatie a pozitivní emoce.   

Pomoc každého budeme v této nelehké době potřebovat, zcela jistě nás v Hodoníně zde všechny společně čeká nelehký, ale velmi sportovně zajímavý a mezinárodně rušný podzim. 

Děkujeme Vám všem za Vaši přízeň a dosavadní podporu, věříme, že tato informace Vás všechny potěší stejně, jako nyní potěšila nás, že společně s fotbalisty 1. FC Slovácko budeme moci představit náš region v tom nejlepším slova smyslu a to nejen po sportovní stránce.  

Necháme se překvapit losem, jak hodně k nám bude příznivý a zajmavý, první kolo EHF European Cupu je naplánováno na víkend 18.-19. září 2021, druhé kolo pak na víkend 16.-17. října 2021.

 

Zpět na aktuality