HK Hodonín

+420 724 014 816 hkhodonin@seznam.cz

Aktuálně z klubu

Hodonín daroval Plzni body vlastním blackoutem na konci prvního poločasu

01.02.2021

O výhře nad domácím Hodonínem 23:29 rozhodly Západočešky prakticky v závěru první půle, kdy po time-outu trenéra Řezáče ze stavu 10:10 odskočily během deseti minut po sérii šesti branek do vedení 10:16.

Hned v úvodu druhé půle pak děvčata z Plzně náskok ještě zvedla na 19:10 a trenér Střelec už podruhé ve 37. minutě svolával tým, který už více než čtvrthodinu ani jednou neskóroval, k poradě. Střelecký tlak Plzně pak mírně povolil, Hodonín ale nedokázal manko díky vlastnímu špatnému zakončování výrazněji zkorigovat, příležitostí k tomu ovšem měl více než dost. Pět minut před koncem se Hodonín dotáhl na rozdíl pěti tref, Plzeň a rozhodčí (z Rokycan a z Prahy) už ale drama nepřipustili a bezpečný náskok si pohlídali.

"Blahopřeji Plzni k vítězství. Pro nás je zklamáním, že když se láme chleba, nezvládneme to. Prostě návyky vítězí nad hlavou a nás to stále potápí. Deset minut prvního poločasu absolutního herního výpadku nás dostalo do kolen. Teď to máme opravdu moc těžké, ale jsme na jedné lodi a chceme se z toho dostat, nic jiného, než poctivá práce v tréninku a důslednost a odpovědnost v utkáních nám nepomůže. Padesát minut dobrého výkonu na vítězství v házené na této úrovni stačit nemůže, potřebujeme jít ještě dál, " okomentoval výkon svých svěřenkyň trenér Hodonína Antonín Střelec.

Sestava a branky: Rehušová, Zichová, Čižmářová - Drexlerová 2, Cygan 1, Jadamíková, Pospíšilová 2, Kalinová 3/1, B. Krejčíková 1, Nováková, Višňovská 9, Vavroušková 3, L. Krejčíková 1, Malecka, Fleková 1.  

 

 

 

 

Zpět na aktuality