HK Hodonín

+420 724 014 816 hkhodonin@seznam.cz

Aktuálně z klubu

Hodoňanky sahaly po první výhře, ale koncovku nezvládly

26.01.2021

Výborný první poločas, boj až do posledních vteřin zápasu, ale nakonec další porážka. Hodonínské házenkářky v mezinárodní MOL lize na palubovce slovenského Prešova prohrály o jediný gól 22:23.

Ve dvanáctém utkání letošního ročníku MOL ligy sahaly házenkářky HK Hodonín po prvním vítězství v probíhající sezoně. Po slibném výkonu vyhrály první poločas 14:10 a zdálo se, že se konečně dočkají pozápasových oslav. Jenže už poněkolikáté nezvládly druhou polovinu zápasu. Prešov poměrně rychle otočil skóre na 19:17 ve svůj prospěch a závěr pak už bylo jedno velké drama. Hodoňanky ještě krátce před koncem vedly 21:20, ale nakonec podlehly 22:23.

„Když prohrajete par vteřin před koncem zápas, který máte v rukou, těžko se to hodnotí. Nemáme rozdílovou hráčku, která by tým podržela, a doplatili jsme na to. Všechno jsme po utkání s Michalovcemi změnili, fungovalo to dlouho, ale stejně zůstaly jen slzy,“ mrzelo po zápase trenéra Antonína Střelce, který připomněl předchozí duel s favorizovanými Michalovcemi, jimž Hodonín minulý čtvrtek podlehl vysoko 18:45. „Přes veškerou snahu nebylo co řešit. Soupeř ukázal svou sílu a my se jen dívali," uvedl Střelec k vysoké porážce.

Další utkání čeká hodonínské házenkářky tuto sobotu, kdy od 16 hodin hostí celek DHC Plzeň, který je v aktuální tabulce MOL ligy na jedenáctém místě, tedy pouze o jedinou příčku výš než domácí celek.

Zdroj: hodoninsky.denik.cz Antonín Zabloudil

Sestava a branky: Rehušová, Zichová - Drexlerová 4/3, Cygan 3, Jadamíková, Pospíšilová 2, Kalinová 3/2, Krejčíková B. 2, Nováková 3, Višňovská 4, Vavroušková, Malecka, Fleková 1. 

 

Zpět na aktuality