+420 724 014 816 hkhodonin@seznam.cz

Aktuálně z klubu

Hodoňanky se v Písku zalekly dvoubrankového vedení

18.01.2021

Už to vypadalo, že by se mohly házenkářky HK Hodonín ve svém desátém utkání letošního ročníku mezinárodní MOL ligy konečně dočkat své první výhry. V Písku vedly po nadějném výkonu v 35. minutě 17:15, jenže závěr utkání nezvládly a nakonec podlehly jednoznačně 21:29.

Hodonínské házenkářky mají na svém kontě už deset porážek. V několika zápasech přitom dokázaly se soupeřkami udržet krok minimálně poločas. Tak jako naposledy v Písku, který je přitom na šesté příčce ligové tabulky. Do poločasu udržel hostující tým přijatelný jednobrankový rozdíl a v 35. minutě se dokonce ujal dvoubrankového vedení. Pak však jako by zkolaboval. „Lekli jsme se vedení 17:15. Zkušenější a hlavně disciplinovanější tým by tohle udržel,“ hodnotil ztrátu vyrovnaného zápasu trenér Hodonína Antonín Střelec.

Při zakončení se už tradičně dařilo zejména Nikole Kalinové, která zaznamenala celek sedm branek, z toho dvě ze sedmimetrových hodů. „Tohle jsme nezvládli a Písku body vlastně darovali. Není koho chválit, spíš by některé hračky potřebovaly kritiku, ale to necháme do šatny,“ dodal Střelec.

Jeho tým čeká tento týden náročný dvojzápas se slovenskými soupeřkami. Už ve čtvrtek od 17.30 hod. přivítá silný celek Michalovců, v sobotu od 16 hodin se pak představí na palubovce aktuálně desátého Prešova.

Zdroj: hodoninsky.denik.cz Antonín Zabloudil

Sestava a branky: Rehušová, Zichová, Novotná - Zálešáková 2, Cygan 2, Jadamíková 3, Pospíšilová 1, Kalinová 7/2, Krejčíková B. 2, Nováková, Višňovská 2, Vavroušková, Malecka, Fleková 2.