Pohár města Hodonína

V průběhu následujícího víkendu se v hodonínské městské sportovní hale uskuteční mezinárodní turnaj mladších dorostenek o Pohár města Hodonína za účasti týmů z Česka, Slovenska, Německa, Běloruska, Polska a Maďarska.

pátek 18. listopadu 2016

 13.00 – 13.50           HK Hodonín                                – UKS Varsovia Warszawa

13.50 – 14.40           Jiskra Otrokovice                       – DHC Slavia Praha

14.40 – 15.30           BNTU-BelAZ Minsk Reg.          – HK Slovan Duslo Šaľa

15.30 – 16.20           Jiskra Otrokovice                       – Érd HC

 16.20 – 17.10           DHC Slavia Praha                     – Frankfurter HC

17.10 – 18.00           HK Hodonín                                – BNTU-BelAZ Minsk Reg.

18.00 – 18.50           UKS Varsovia Warszawa         – HK Slovan Duslo Šaľa

18.50 – 19.40           Érd HC                                        – Frankfurter HC

sobota 19. listopadu 2016

  8.30 –  9.20            DHC Slavia Praha                    – HK Slovan Duslo Šaľa

  9.20 – 10.10           HK Hodonín                               – Frankfurter HC

10.10 – 11.00           Jiskra Otrokovice                      – BNTU-BelAZ Minsk Reg.

11.00 – 11.50           UKS Varsovia Warszawa        – Érd HC

11.50 – 12.40           HK Hodonín                               – DHC Slavia Praha

12.40 – 13.30           Frankfurter HC                           – HK Slovan Duslo Šaľa

13.30 – 14.20           UKS Varsovia Warszawa        – Jiskra Otrokovice

14.20 – 15.10           Érd HC                                       – BNTU-BelAZ Minsk Reg.

15.10 – 16.00           HK Hodonín                               – HK Slovan Duslo Šaľa

16.00 – 16.50           Jiskra Otrokovice                      – Frankfurter HC

16.50 – 17.40           DHC Slavia Praha                    – Érd HC

17.40 – 18.30           UKS Varsovia Warszawa        – BNTU-BelAZ Minsk Reg.

neděle 20. listopadu 2016

   8.00 –  8.50            Jiskra Otrokovice                      – HK Slovan Duslo Šaľa

  8.50 –  9.40            HK Hodonín                               – Érd HC

  9.40 – 10.30           UKS Varsovia Warszawa        – DHC Slavia Praha

10.30 – 11.20           BNTU-BelAZ Minsk Reg.         – Frankfurter HC

11.20 – 12.10           HK Hodonín                              – Jiskra Otrokovice

12.10 – 13.00           UKS Varsovia Warszawa       – Frankfurter HC

13.00 – 13.50           Érd HC                                      – HK Slovan Duslo Šaľa

13.50 – 14.40           DHC Slavia Praha                    – BNTU-BelAZ Minsk Reg.














Swietelsky













Karotáž a cementace

tespra

JihomoravskĂ˝ kraj





trimona-shop

erima