10. ročník Slováckého poháru se uskuteční v průběhu víkendu 17.-21. srpna 2016.

Ukončení sezony 2015/16

Házenkářský klub Hodonín Vás srdečně zve na slavnostní zakončení sezóny 2015/16.
20. června 2016 celý článek ...

HK Hodonín - vítěz východní skupiny 2. ligy ČR

Včerejší vítězství nad Tatranem Bohunice 26:14 pouze už potvrdilo dlouho očekávanou skutečnost, že tým žen HK Hodonín se stal vítězem východní skupiny 2. ligy a zajistil si postup do celorepublikové 1. ligy ČR!
9. května 2016 celý článek ...

Mezinárodní přípravné utkání žen

neděle 17. dubna 2016 v 16,00 hodin
HK Hodonín - Egypt juniorky (reprezentace do 20 let)

ponděli 18. dubna 2016 v 18,00 hodin
Slovensko juniorky - Egypt juniorky
2. dubna 2016 celý článek ...

Kvalifikace o postup na MS juniorek

V průběhu víkendu 18.-20. března 2016 se v hodonínské městské sportovní hale uskuteční turnaj kvalifikace o postup na MS juniorek.
Zveme všechny příznivce házené z Hodonína i ze širokého okolí!
14. března 2016 celý článek ...

Několik únorových výsledků

Stupava neměla v Hodoníně šanci (4.2.)
Senzační vítězství starších žákyň (6.2.)
Otrokovický pohár starších dorostenek do Hodonína (7.2.)
Poslední prověrka žen v Hlohovci (11.2.)
24. února 2016 celý článek ...

sobota 5. března 2016 v 17,00 hodin
HK Hodonín - UHC Eggenburg (Rakousko)
23. února 2016 celý článek ...

Několik lednových výsledků

Hodonínské naděje na reprezentačním kempu (22.-24.1.)
Mladší žákyně na medaile nedosáhly (30.1.)
Z Horňácka s bronzovou medailí (29.-31.1.)
18. února 2016 celý článek ...

čtvrtek 4. února 2016 v 18,30 hodin
HK Hodonín - HC Tatran Stupava (Slovensko)
28. ledna 2016 celý článek ...

Vánoce 2015

Všem hráčkám, jejich rodičům, všem příznivcům a samozřejmě také všem partnerům klubu přejeme klidné a příjemné prožití vánočních svátků, úspěšný vstup do nového roku a hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v roce 2016.
22. prosince 2015 celý článek ...

středa 25. listopadu 2015 v 17,30 hodin
HK Hodonín - WHC Danilovgrad (Černá Hora)
18. listopadu 2015 celý článek ...

Český pohár - osmifinále

úterý 17. listopadu 2015 v 16,00 hodin
HK Hodonín - HC Zlín
14. října 2015 celý článek ...

Senzační vítězství dorostenek na horké půdě v Porubě

Asi se nenašel žádný optimista, který by si troufl tipovat výsledek ze severní Moravy. Jasný domácí favorit si vůbec nepřipouštěl, že by se body mohly exportovat na Slovácko. Hodonínské hráčky však zvolily trochu šílenou taktiku s obranou na 15 m a se samotným bráněním pivota a domácí toto tak vykolejilo, že v 5. minutě svítilo na ukazateli nadějných 6:0 Hodonín.
8. října 2015 celý článek ...

Dorostenky daly zapomenout úvodnímu kolapsu

Velkým očekáváním slušně naplněné hodonínské haly byl souboj v dorostenecké lize mladých nadějí s tradičním rivalem z Velkého Meziříčí. Hodonínská děvčata v úvodu soutěže nejen že přišla o body, ale i o jednu z svých opor Katku Kolískovou, pro kterou díky chybné lékařské diagnóze asi podzimní sezóna skončila.

V souboji neporažených spravedlivá remíza

O dělbě bodů za remízu 27:27 rozhodl až dramatický závěr sobotního střetnutí. Slovácký celek dlouho tahal proti soupeři z Brněnska za kratší konec. Ivančice vyhrály první poločas 16:13 a ještě ve 44. minutě vedly o pět branek.